Park ve Bahçe Boyama

Park ve bahçelerde bulunan makineler, oturaklar, jimnastik aletleri ve burada bulunan oyun parkurlarının boyanması işlemlerini tecrübeli kadromuz ve son teknoloji cihazlarımızla yapıyoruz.

Burada bulunan aletleri boyamadan önce temizliği yapıp sonra astar boyası yapılmalı ve daha sonra asıl boya yapılması gerekiyor. Tabi ki seçilen boyanın bulunan çevre koşullarına uygun olması gerekiyor. Park ve bahçelerde bulunan metaller yazın çok fazla sıcağa, kışın ise soğuğa maruz kaldığından çevresel faktörlere dayanıklı olması gerekiyor. Yine uygulanacak boyanın ne kadar kalınlıkta olması gerektiği de çevre şartlarına göre belirlenmelidir.

Boyama işleminin yapılacağı cihazda seçilen boya kadar önemlidir. Biz airless boya makinelerinin kullanılmasını öneriyoruz. Bunun nedeni ise uygulanan boyanın boyayı hava ile karıştırmadan yüksek basınçla metal yüzeye yapıştırmasıdır. Eğer eskiden olduğu gibi havalı boya tabancaları kullanılırsa boyanın içerisine hava karışır ve bu hava kabarcıkları boyanma işleminin kalitesini düşürür.